Bizimle iletişime geçin

Köşe Yazısı

01 Ağustos - 7 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumları

GAMZE BENZER
ASTROLOG
Yazarın tüm yazıları için -->  Tıklayınız

01.08.2022 / 280 Görüntüleme

Astrolog Gamze Benzer'den

Haftalık Burç Yorumları :

  

Koç Burcu: Parasal gelir gider dengeniz değişebilir. Harcamalarınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda krizler sizi yeni kaynak yaratma yoluna itebilir. İş ve kariyer alanında hızlı gelişmeler sizi bekliyor.

Boğa Burcu: Dış görünümünüzde yenilikler söz konusu olabilir. Bazı operasyonlar gündeme gelebilir. Hazırlık yaptığınız konularda uygulamaya geçebilirsiniz. Ben merkezci tavırlar sergileyebilirsiniz.

İkizler Burcu: Beklemediğiniz olay ve durumlar sizi şaşırtabilir ve zorlayabilir. Bazı şeyleri kontrol edemediğinizi fark edebilirsiniz karmik olaylar hayatınızda tekrar edebilir. Farkındalığınızı yükseltecek olaylar gelişiminize katkı sağlayabilir.

Yengeç Burcu: Kafaya koyduklarınız konusunda kararlı ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Düşündükleriniz gerçek olabilir. Üzerinizde sorumluluk ve görevler sizi yorabilir. Enerjinizi canlandırmanın yollarını keşfedin.

Aslan Burcu: Ani kararlar kariyerinizi farklı bir yere taşıyabilir.İş hayatınızda hızlı değişimler söz konusu olacaktır.Hayatınızda sorumluluk yüklenmeniz gereken bir dönem olabilir.Uğraşlarınız oldukça artabilir.

Başak Burcu: Eğitim konularıyla ilgili yenilikler ve başlangıçlar devreye girebilir. Kendinize yatırım yapabilirsiniz. Özellikle bu durum sizi maddi ve manevi  anlamda genişletebilir.

Terazi Burcu: Hayatınızda olumsuz giden durumların sona erdiğini ve rahatladığınızı hissetmeye başlıyorsunuz. Parasal anlamda yüzünüz gülmeye başlıyor. Kariyer konularında yeni fırsatlara açık olun.

Akrep Burcu: Hazırlandığınız projeleri ortaya koymaya başlıyorsunuz. Beraberlik ve ortaklıklarla ilgili ilişkileri farklı bir yere taşıma zamanı geldi. Bazı ilişkilerinizi yeniden ve kökten yapılandırabilirsiniz.

Yay Burcu: Gündelik, rutin ve alışkanlıklarınızda değişimler meydana gelebilir. İş ve çalışma ortamınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili temkinli olmanızda fayda var.

Oğlak Burcu: Çocuklarla ilgili gelişmeler hayatınıza keyif katabilir. Aşk konularında hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Yetenekleriniz ve hobilerinizle parlayabilirsiniz. Sanat ve yaratıcılık sizi besleyebilir.

Kova Burcu: Ev ve yuva alanınızda hızlı değişimler gündeme gelebilir. Güvenlikle ilgili konular can sıkıcı bir hal alabilir. Sakinliğinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Büyük değişimlere hazır olun.

Balık Burcu: Haftaya bol iletişimle başlıyorsunuz. Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalar alanında hızlı değişimler sizi etkileyebilir. Eğitim ve yolculuklar gündeme taşınabilir. Ticari konulardan verim alabilirsiniz.