Bizimle iletişime geçin

BOĞA BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

‘BAZEN HAYAT SENİ BULUNDUĞUN YERDEN ALIP BAŞKA BİR YERE KOYAR VE DERKİ; BURDAN DEVAM ET.’

29.04.2022 / 439 Görüntüleme

 30 Nisan günü 22.27 de Uranüs yen ve oldukça şifalı yılın ilk güneş tutulmasını karşılamak durumundayız. Boğa, aslan, kova ve akrep burçlarında hızlı farkındalıklar, yaşanırken su grubu akrep balık, yengeç ve toprak grubu başak, oğlak, boğa burçları oldukça şanslı etkiler altındasınız. Kişisel gezegenleriniz ve ışıklarda 10 derece yakınlarında   bu burçlar varsa daha o temalar ve ev konularıyla ilgili daha çok etki altındasınız.

Boğa temalarına şöyle bir göz atarsak , para ve finansal konular, değerler ,taşınır, taşınmaz mallar, mülkler, kaynaklar, toprak ve gayrimenkul, doğayla iç içe olma, duyusal zevkler,beşeri hayat,sahip olma duygusu , koruma, muhafaza etme durumları, maddi ve manevi güvenlik, konfor, keyif, yeme,  içme, cinsellik, sabır ve sebat, dinginlik hali ,huzur, sanatsal zevkler, yetenekler, öz  saygı gibi konu ve alanlarda hızlı ve şifalı değişimler bizleri bekliyor .Ani, sarsıcı,şok edici gelişmeler, kopuşlar, özgürleşmeler , isyanlar hayatımızda uyanışlar ve farkındalıklar yaratacak . Sakinliğimizi kaçırarak biraz bizi huzursuz edecek.

‘BAZEN HAYAT SENİ BULUNDUĞUN YERDEN ALIP BAŞKA BİR YERE KOYAR VE DERKİ; BURDAN DEVAM ET.’

Olumsuz ve gölge yanıyla sabit fikirli olmak, inat etmek, tutmak, bırakmamak, muhafazakâr yaklaşımlar, materyalistlik aşağı çekebilir.

Genel anlamda şifalı bir tutulma, somut, elle tutulur, hayatımızda kalıcı, istikrarlı, güvende, kendimizi garanti altına alacağımız, ilişkiler ve parayla ilgili işlerin içerisinde olmak isteyeceğiz. Radikal kararlar genelde bu dönemlerde alınır.

Bu dönem farklı kazanç kaynakları üretmek, para piyasaları, borsa, kripto paralarla ilgilenmek, sosyal, dijital platform, teknolojik konulara eğilmek, online işleri takip etmek, doğayla iç içe olmak, değer duygusunu geliştirmek, yetenekleri fark etmek bize iyi hissettirebilir.

Tutulma yöneticisi harikalar yaratıyor. Sevdiği bir burçta, yücelim derecesinde Neptün’le kavuşarak hayallerimizi gerçekleştiriyor, ruh eşimizi, aşkı ve romantizmi hayatımıza çekiyor, bağışlamanın önemini vurguluyor, sanatsal yapıtlar ortaya çıkarıyor. İlham perilerini yanımıza gönderiyor güzelliğimizi parlatıyor, hastalıkları sonlandırıyor, küslükleri bitiriyor, teslimiyet, tevekkül, şükür enerjisini çağrıştırıyor, bolluk, bereketi ayağımıza seriyor, sosyal çevre ilişkilerini iyileştiriyor, keyif, konfor, mutluluk, haz duygusunu besliyor, bereketli ortaklıklar ortaya çıkarıyor ve aklımızı yerden kesecek aşkı bizle buluşturuyor.

Moda, kozmetik, mücevher, estetik ve güzellik alanlarıyla ilgili hoş atılımlar gerçekleşebilir.

Evcil hayvanlar özellikle kedilerin işaretlerini ve mesajlarını takip etmeyi unutmayın. Hatta şifalı bir evlat sahiplenebilirsiniz.

Sağlıkla ilgili; Boyun (fıtık, düzleşme), boğaz, guatr, tiroit, ses telleri, solunum yolları, üreme organlarıyla ilgili hassasiyetler oluşabilir.