Bizimle iletişime geçin

Astolog Gamze Benzer'den Haftalık Burç Yorumları

10 Ekim -16 Ekim Haftalık Burç Yorumları

09.10.2022 / 525 Görüntüleme

 

Koç Burcu: Duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek olacaktır. Rakiplerinize cesurca meydan okuyabilirsiniz. Hırs ve rekabet ilişkilerde zorlayabilir. Denge ve uyum ilişkilerde ihtiyacınız olan şey olabilir.

Boğa Burcu: Hastaneler, kapalı alanlarla ilgili farkındalık yaşayacağınız bir dönem olacaktır Kazalar ve operasyonlara dikkat etmelisiniz. Ruhsal ve manevi eylemlerde bulunmak sizi koruyabilir. Karmık kontrol dışı durumlar özellikle anne ve anne kanıyla ilgili ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu: Arkadaş ve sosyal çevre ilişkileriyle ilgili tartışma ve kavgalardan uzak durun. Hedef ve ideallerinizle ilgili konularda bekledikleriniz biraz daha ertelenebilir. Gönüllü işler, derneklerle ilgili eylemler size iyi hissettirebilir.

Yengeç Burcu: Kariyer ve iş alanınızda zorlukların hakkından gelecek yeterli güç ve motivasyona sahipsiniz, Ev ve aile alanlarınızla ilgili konularda dengeleri bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyer ve ev hayatı arasında kalabilirsiniz.

Aslan Burcu: Yüksek öğrenim, yurt dışı bağlantılı konular, basın-medya, hukuksal işlerden yana arzu ve isteklerinizin peşine düşebilirsiniz. Seyahatler gündeme gelebilir. Uzak akrabalarla ilgili sürtüşmelere dikkat edin.

Başak Burcu: Başkalarının paraları, eşin kaynakları, ortaklı paralar konusunda risklerden uzak durun. Bütçe dengelemesi şart olabilir.Kaza ve operasyonlara açık olabilirsiniz.

Terazi Burcu: Evlilik, beraberlikler ve ortaklıklarda yana konularda hırs ve rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz. Hukuksal konularda gerilimler meydana gelebilir. İş birlikleri konusunda kararlar alabilirsiniz.

Akrep Burcu: Sağlığınızda baş bölgesiyle ilgili rahatsızlıklara açıksınız. İş ve çalışma ortamınızda rakiplerimiz artabilir. Evcil hayvanlarınızın sağlığı özellikle köpeğiniz varsa hassasiyet içerebilir.

Yay Burcu: Aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili aktiviteler öne çıkıyor. Yetenek ve yaratıcılığınızı herkese kanıtlamak isteyeceksiniz.Sporsal faaliyetler sizi besleyebilir.

Oğlak Burcu: Ev, aile, yuva konularıyla ilgili gerginlik ve tartışmalar büyüyebilir. Anne ve kadınlarla ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Güvenlik konularıyla ilgili krizler belirebilir.

Kova Burcu: Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarla olan iletişimde dengeleri korumakta zorlanabilirsiniz. Seyahatler özellikle trafik konusunda hassasiyetlere açıksınız. Ticari konularda risk ve inisiyatif alabilirsiniz.

Balık Burcu: Para ve finansal konularda iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Değer duygunuzu beslenmeniz gerekebilir. Yatırımlar ve kaynaklar  konusunda gereksiz risk almayın.