Bizimle iletişime geçin

Köşe Yazısı

Astrolog Gamze Benzer ’den Haftalık Burç Yorumları

GAMZE BENZER
ASTROLOG
Yazarın tüm yazıları için -->  Tıklayınız

29.04.2022 / 554 Görüntüleme

 

25 Nisan-01 Mayıs 2022 Haftası Burç Yorumları.

Koç Burcu: Para ve finansal konularda kaderse gelişmeler sizi bekliyor. Yeteneklerinizi, kaynaklarınızı ortaya koymak, kendinizi güvene almak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Değer duygunuz gelişebilir. Mal, mülk, gayrimenkul, toprak gibi konularda olumlu etkiler sizinle olacaktır.

Boğa Burcu: Hayatınızda hızlı değişimler sizi hayallerinize ulaştırabilir. İlahî yardımlar sizinle olacaktır. İkili ilişkiler, beraberlikler, iş hayatınızla ilgili şanslı ve talihli bir döneme giriş yaptınız. Arzu, istek ve heveslerinizin peşine düşebilirsiniz. Dış görüntünüzü yenilemek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu: Geçmiş, karmik konular, hesaplaşmalarda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Projelerinizi ortaya koymak, gündelik rutin ve alışkanlıklarınızı iyileştirmek adına adım atabilirsiniz. İzole olmak, tevekkül hali ve maneviyatla ilgili konulardan beslenebilirsiniz. Bilinçaltınızı dönüştürebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Umutlar, hayaller, dilekler, idealleriniz gerçek oluyor. Yaratıcılık ve yeteneklerinizi el birliğiyle dönüştürebilirsiniz. Kazanç yolları açılıyor. Yurt dışı konular, yabancılar, hukuksal alanlar, akademik konular ve basın medya gibi alanlarda şanslar sizi bekliyor.

Aslan Burcu: Kariyeriniz, hedefleriniz ve statüsel konularda değişimler gerçekleşebilir. Ev ve yuva alanları ile ilgili konularda taşınma, yer değişikliği gibi durumlar meydana gelebilir. Ebeveynlerin sağlık durumlarıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu konularda şifalanmalar, iyileşmeler olabilir.

Başak Burcu: Hayata bakış açınız değişmeye başlıyor. Kendinizi yeniden keşfediyorsunuz. Hukuksal konular, öğrenim, seyahatler ve yabancılar konusunda talihlisiniz. Evlilik, beraberlikler, ortaklıklar, işbirlikleri alanında problemleri sonlandırmak ve şifalandırmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu: Başkalarının kaynakları, krediler, ortaklı paralar konusunda fırsatlar sizi bekliyor. İş ve çalışma ortamınızla ilgili hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili alanlarda destekleyici etkiler altındasınız. Gündelik rutin, alışkanlıklar, beslenme ve uykunuzu düzenleyebilirsiniz.

Akrep Burcu: Yenilikler ve değişimler hayatınızı kökten dönüştürüyor. Sürpriz bir ilişki, evlilik ve ortaklık içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda hayalleriniz gerçek oluyor. Sürpriz bir hamilelik gelişebilir. Hobi, yeteneklerinizi ortaya koymak ve sahnede olmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu: Gündelik rutin, alışkanlıklar, iş ve çalışma ortamınızla ilgili sürpriz yenilikler gelişebilir. Projelerinizi ortaya koymak ve kaynaklarınızı çoğaltmak isteyeceksiniz. Ev ve yuva alanlarınızla ilgili gayrimenkul, toprak konularında girişimlerde bulunabilirsiniz. Aile hayatınızda iyileşmeler olacaktır.

Oğlak Burcu: Aşk hayatınızda sürpriz yenilikler söz konusu olacaktır. Çocuklarla ilgili keyifli gelişmeler sizi bekliyor. Bebek sahibi olabilirsiniz.  Yetenekler ve yaratıcılık konusunda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar konusunda destekleyici, şanslı etkiler altındasınız. Şifalı yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Kova Burcu: Ebeveynlerinizin hayatındaki hızlı değişimler sizi etkileyecektir. İş kurma, evlenme, yer ve ülke değişikliği, ev alma gibi konularda yeni sorumluluklara hazır olun. Gayrimenkul ve yatırımlarla ilgili konularda olumlu dönüşümler gerçekleşebilir, parasal anlamda yüzünüzü güldürebilir.

Balık Burcu: Yaratıcı fikirlerinizi hızla hayata geçirebilirsiniz. Eğitim ve yolculuklar konusunda aydınlanmalar gerçekleşebilir. Ticari atılımlar, sürpriz anlaşmaları ortaya çıkabilir. Hayatınızın her alanında ilahi dokunuşlar ve hakkedişler sizinle olacaktır.

Haftaya Görüşmek Dileğiyle…

vioft2nnt8|001001E398BF|DergiAntalyaBidunya|KoseYazisi|koseYazisiAciklama|94340C95-7036-49CC-8991-948B422B345A