Bizimle iletişime geçin

Köşe Yazısı

Astrolog Gamze Benzer ’den Haftalık Burç Yorumları

GAMZE BENZER
ASTROLOG
Yazarın tüm yazıları için -->  Tıklayınız

01.05.2022 / 667 Görüntüleme

02 Mayıs- 8 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

 

Koç Burcu: Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarınızla olan iletişim trafiğiniz artıyor. Yeni ortamlara girebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Gezme, görme, öğrenme gibi konulara merakınız artabilir. Bilgiye aç hissedebilirsiniz. Popülerliğiniz giderek artabilir. Sevmek, sevilmek, hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

 

Boğa Burcu: Para ve finansal konulardaki sorunlara pratik çözümler geliştirebilirsiniz. Akılcı ve ticari yatırımlar yapmak isteyeceksiniz. Ticari görüşme ve anlaşmalar artabilir. Gizli, platonik ve spontane ilişkilere çekilebilirsiniz. Bilinçaltı ve ruhsal konulardan fayda görebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Birincil motivasyonlarınız, arzu ve isteklerinize yönelmek isteyeceksiniz. Sağlık problemlerini sona erdirebilirsiniz. İmaj yeniliği yapmak size iyi hissettirebilir. Çevrenizle olan iletişim trafiğiniz hız kazanabilir. Arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkilerinin hareketli geçeceği bir dönemdesiniz. Sosyal yardım projelerinde yer almak isteyebilirsiniz. Yeni kazanç kapıları aralanabilir.

 

Yengeç Burcu: Arkanızdan çevrilen işler, dedikodular, gizlilikler ve sırlar açığa çıkabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Zihniniz düşmanınız olabilir. Kariyer, iş ve statüsel alanınız güzelleşebilir. Işığınız parlayabilir. Özelikle bu alanlarda kadın figürlerden destekler görebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Kazanç yaratmak için akılcı fikirler geliştirebilirsiniz. Hedefleriniz ve ideallerinizin peşinden koşabilirsiniz. Yabancılar, eğitim, seyahat, hukuksal konular ve akademik alanlardan yana destekleniyorsunuz.

Başak Burcu: Kariyer ve iş hayatınızda sözleşme ve anlaşmalar artabilir. Ticari girişimlerde bulunabilirsiniz. Toplumda hitabet ve yazı yeteneğinizle öne çıkabilirsiniz. Başkalarının kaynakları, eşin parası, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka ve sigorta gibi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Hedefleriniz ve ideallerine odaklandığınız bir haftadasınız. Düşündüklerimiz ve söyledikleriniz çok önemli olacaktır. Yeni bir eğitime başlayabilir, bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Tanımadığınız ortamlara oldukça girebilirsiniz. Uzak ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Evlilik ve beraberliklerden yana başlangıçlar söz konusu olacaktır. Ortaklıklar ve işbirliklerinde yana risk alabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Başkalarının paraları, eşin kaynağı, krediler, vergi, miras, nafaka, sigorta konularında akılcı yaklaşım ve çözümler geliştirebilirsiniz. Ezoterik ve mistik konulara eğiliminiz artabilir. Sağlığınızda iyileşmeler oluşabilir. İş ve çalışma ortamınızı ve rutininizi güzelleştirebilirsiniz. Evcil hayvan özellikle bir kedi evlat edinebilirsiniz. Tatlı ve kalorili yiyeceklere iştahınız artabilir.

 

Yay Burcu: Evlilik, beraberlik ve ortalıklarda iletişim trafiğiniz artıyor. Karşınızdaki insanda zekâ ve entelektüellik gibi özellikler arayabilirsiniz. Aşka, flörte ve eğlenceye düşebilirsiniz. Sanatsal yetenekleriniz ve yaratıcılığınız artabilir. Çocuklarla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu: İş ve çalışma ortamınızda projeleriniz artabilir. Sözlü ve yazılı görüşmeler, ticari anlaşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Aile ve yuva alanınızı güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilir ve sevdiklerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

 

Kova Burcu: Aşk hayatınızda iletişim trafiğiniz artıyor. Özellikle el becerisi isteyen sanat ve yaratıcılık üzerine olan aktivitelere yönelebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimleri için çaba sarf edebilirsiniz. Tatil yapmak iyi hissettirebilir. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. Keyifli yolculuklar ve eğitimler gerçekleştirebilirsiniz. Kazancınızı çoğaltacak ticari girişimlere ve alım -satımlara yönelebilirsiniz.

 

Balık Burcu: Aile, yuva, ebeveyn ve kardeşlerinizle olan iletişim trafiğiniz artıyor. Sevdiklerinize kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Alım satım gibi konular devreye girebilir. Para ve finansal konularda kendinize olan güveniniz artabilir. Yeni girişimler adına risk ve inisiyatif alabilirsiniz Değer duygunuz gelişecektir.

vioft2nnt8|001001E398BF|DergiAntalyaBidunya|KoseYazisi|koseYazisiAciklama|427AF981-945A-41CD-946C-8D679ABA38FA