Bizimle iletişime geçin

Köşe Yazısı

Astrolog Gamze Benzer ’den Haftalık Burç Yorumları

GAMZE BENZER
ASTROLOG
Yazarın tüm yazıları için -->  Tıklayınız

08.05.2022 / 820 Görüntüleme

09-15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları 


Koç Burcu: İletişim, eğitim, ulaşım, yakın çevre ilişkileri konusunda hassas bir süreçtesiniz. Trafikte dikkatli olmalısınız. Teknolojik, elektronik aletler ve cihazlar konusunda problemlere açıksınız. Ticari anlaşma ve görüşmeler konusunda risk almanın zamanı değil. Yılın şanslı ve talihli etkilerini hissetmeye başlıyorsunuz. Sağlık, çevreniz, işiniz, ilişkileriniz her alanda iyileştiğinizi hissetmeye hazır olun.


Boğa Burcu: Para ve finansal konularda dikkatli kararlar almak zorundasınız. Gecikmeler ve aksamalar sizi yorabilir. Ticari kazançlarınız, yatırımlarınız ve gayrimenkullarınızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Bilinçaltınızı dönüştürmeye, anne karnını şifalandırmaya, manevi konularda paylaşımlara açık bir döneme girdiniz. Karmik kapalı alanlar, hastaneler, rehabilitasyon merkezleri ve buna benzer alanlarla ilgili farkındalıklar oluşabilir.


İkizler Burcu: İletişim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri, yolculuklar, eğitim ve öğretim gibi alanlarda birtakım eksiklikleri tamamlamaya, problemleri fark etmeye ve çözmeye odaklanabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevre ilişkileriniz bakımından şanslı bir döneme girişi yaptınız. Kutlamalar, organizasyonlar, sosyal yardım projelerine ağırlık verebilirsiniz. Teknoloji, sosyal dijital platformlar ya da online projeler kazançlarınızda size yarayabilir.


Yengeç Burcu: Kafanızda bazı şeyleri büyütebilir. Yakın çevre ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Dedikodu, iftira, asparagas durumlar, sizden saklanan gizlilikler açığa çıkabilir. Çocukluk travmalarınızı fark edip bunu çözmek isteyebilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda güzel bir döneme giriş yaptınız. Otorite figürleri, patron, eş, devlete ve kurumlara bağlı işlerden tam destek alabilirsiniz. Statünüz değişiyor, terfihe hazır olun.


Aslan Burcu: Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinizde iletişimsel problemler, dedikodu, iftira gibi olumsuz durumlar ve yanlış anlaşılmalara açıksınız. Ticari kazançlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Teknoloji ve sosyal ortamlarda problemlere açıksınız. Hedefleriniz ve idealleriniz özellikle yurt dışı konular, hukuksal ve akademik alanlarda gerçekleşmeye başlıyor. Eğitimler ve seyahatlerden yana şanslısınız. Tanımadığınız insanlardan destekler görebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Kariyer ve iş hayatınızda yanılmalar, yanlış anlaşılmalar, sözlü ve yazılı aksamalar meydana gelebilir. Üst ve yetkili kişilerle olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Başkalarının paraları, eşin kaynakları, vergi, miras, nafaka, sigorta, krediler gibi alanlarda destekleniyorsunuz. Ezoterik ve mistik konulardan fayda sağlayabilirsiniz. Karmik şifalanmalar gerçekleşebilir.


Terazi Burcu: Hedefleriniz ve ideallerinizde kafa karışıklığı gibi durumlar oluşabilir. Yabancılar, seyahatler, eğitimler, hukuksal alanlarla ilgili konularda bazı pürüzler ortaya çıkabilir, engellenmeler ve aksaklıklar bu konularda yaşayabilirsiniz. Evlilik, ilişkiler, beraberlikler ve ortaklıklar konusunda yeni girişimler ve başlangıçlarınız sizi şifalandıracaktır. Evlenebilir veya yeni ortaklıklara hevesle atılabilirsiniz.


Akrep Burcu: Başkalarının paraları, eşin kaynakları, ortaklı paralar, vergi, miras, nafaka, sigorta gibi konularda problemler ortaya çıkabilir. Gizli, mistik konular ilginizi çekecektir. Sezgileriniz ve rüyalarınız size doğruyu söyleyebilir. Sağlıkla ilgili konularda şifalanabilirsiniz. Evcil hayvanlardan yana alanlarda şanslısınız. Gündelik rutin, uyku, beslenme, alışkanlıklarınız ve iş ortamınız iyileşmeye başlıyor.


Yay Burcu: Evlilik, beraberlik, partner ve ortaklıklar alanında iletişimsel problemlere açık bir süreçtesiniz. Yanlış anlaşılmalar ilişkilerinizde kopuşlar yaratabilir. Eski beraberliklerden haberler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda şanslı bir sürece giriş yaptınız. Aşkı hissetmek ve çocuk sahibi olmak adına güçlü etkiler alıyorsunuz. Hobi ,yetenekler ve sanatınızla öne çıkabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Sağlıkla ilgili konularda merkezi sinir sistemi, akciğerler ve solunum yolları gibi hastalıklara dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanlarınızın gözetimi önemli olabilir. İş ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda dedikodular ve yanlış anlaşılmalar büyüyebilir. Ev, yuva, gayrimenkul ve güvenlik gibi konularda şanslı etkiler altındasınız. Ebeveynlerin sağlığında iyileşmeler gözlenebilir.


Kova Burcu: Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda eksikleri tamamlamaya odaklanabilirsiniz. Eski aşklarınızı anabilir, onlardan haberler alabilirsiniz. Sanatsal projeleriniz varsa üstünde son düzenlemeleri yapabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, komşular ve akrabalardan yana konularda şanslısınız. Eğitim ve yolculuklarla ilgili girişimlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Ticari kazançlarınızı büyütmek adına risk alabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Yılın en şanslı burçlarından biri olarak son girişimlerinizi her alanda gerçekleştirmeyi unutmayın. Aile ve yuva alanlarında tartışmalar ve yanlış anlaşılmalar büyüyebilir. Seyahatlerde dikkatli olmalısınız. Para ve finansal konularda iyileşmeler gerçekleşebilir. Yeni girişimlerinizi, mal, mülk, gayrimenkul ve yatırımsal konularda başlatabilirsiniz. Kazançlarınızı çoğaltarak değer duygunuz iyileşebilir.

vioft2nnt8|001001E398BF|DergiAntalyaBidunya|KoseYazisi|koseYazisiAciklama|2697E6AD-432F-40CA-AC70-02C205A748D0