Bizimle iletişime geçin

Köşe Yazısı

Astrolog Gamze Benzer ’den Haftalık Burç Yorumları

GAMZE BENZER
ASTROLOG
Yazarın tüm yazıları için -->  Tıklayınız

13.06.2022 / 736 Görüntüleme

13 HAZİRAN -19 HAZİRAN 2022 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI:

 

Koç Burcu: Eğitim ve öğrenim konuları ve akademik alanlarla da ilerleme kaydedebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular, yabancılar, uzaklar, seyahatler, basın-medya, hukuksal alanlarla ilgili konularda girişimlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Para ve finansal konularda kararlarınızı uygulamaya koyacaksınız.

Boğa Burcu: Eşin parası, ortaklı paralar, başkalarının kaynakları, vergi, miras, nafaka, sigorta konularında kriz yönetimi şart olacaktır. Parasal alışverişlerde arkadaş, sosyal çevre ilişkileri konusunda dikkatli olmak gerekebilir. İdealleriniz ve umutlarınızla ilgili hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu: Evlilik, ciddi beraberlikler, ortaklıklar ve iş birlikleri konusunda farkındalıklar yaşanabilir. Gezmek, seyahat etmek, yakın çevre ilişkileri, haberleşme ve iletişimin aktifleşmesi, öğrenim gibi konular hayatınızda yoğunlaşabilir. Kariyer ve statüsel konularda güvensizlikler sizi aşağı çekebilir.

Yengeç Burcu: Sağlığınız, uykunuz, beslenmenizi düzenlemeniz, gündelik yaşamınız ve iş hayatınıza çeki düzen vermeniz, evcil hayvanlarınızın gözetimi ve bakımıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Spora başlamak iyi hissettirebilir. Diyet yapmak ve kötü alışkanlarınızdan uzaklaşmak için harekete geçebilirsiniz.

Aslan Burcu: Aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Çocuk sahibi olmak yine çocuklarınız varsa onlarla keyifli aktiviteler içerisinde bulunmak iyi hissettirebilir. Sanat, yaratıcılık, yetenek ve hobilerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz.

Başak Burcu: Ev, aile, yuva, güvenlik, gayrimenkul gibi konularda değişimler, taşınmalar, yer, şehir, ülke değişiklikleri gibi durumlar söz konusu olabilir. Beraberlik ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda hukuksal süreçler ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu: Yakın çevre, kardeş, komşu ve akrabalarla olan iletişim trafiğiniz artıyor. Eğitim ve seyahatler konusunda tamamlanmalar söz konusu olabilir. Ticari görüşmeler, reklam, alım-satım gibi projeler konusunda hızlı karar vermeyin.

Akrep Burcu: Para ve finansal konularda başlangıçlar ve sonlanmalar söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi ortaya koymak, projelerinizi hayata geçirmek değer duygunuzu besleyebilir. Parasal konular ve aşk hayatınız konusunda denge bulmak zorlaşabilir.

Yay Burcu: Birincil motivasyonlarınıza yöneleceğiniz, iş hayatınızda ve çevrenizle ilgili konularda öne çıkacağınız bir hafta sizi bekliyor. Olumsuz durumlarda bile enerjiniz ve pozitifliğinizden bir şey kaybetmiyorsunuz. Ailevi konularda ve onların sağlığıyla ilgili durumlarda zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Geçmiş karmik konular, hesaplaşmalar özellikle hukuksal alanlarda ortaya çıkabilir. İnanç, umutlar, hedefler ve idealler konusunda zorlanmalar ve gecikmeler söz konusu olabilir. Yakın çevre ilişkileri, kardeş ,komşu ve akrabalarla olan ilişkilerde gizlilikler ortaya çıkabilir.

Kova Burcu: Arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinde iletişim trafiğiniz artabilir. Hedefler, umutlar, idealleriniz konusunda onlardan destekler alabilirsiniz. Sosyal yardım projeleri konusunda aktifleşebilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili konularda sosyal, dijital platformlardan yardım alabilirsiniz.

Balık Burcu: Kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda girişimlerinizi ortaya koyarken kafa karışıklıkları ve aldanmalar söz konusu olabilir. Yabancılar, yabancı kültürler, turizm gibi alanlar işinize katkı sağlayabilir. Ev hayatınız ve iş hayatınız arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Yer, şehir değişikliği, taşınmalar meydana gelebilir.

vioft2nnt8|001001E398BF|DergiAntalyaBidunya|KoseYazisi|koseYazisiAciklama|957DE882-4D5F-4FC5-9CC5-F1BFD7A43CA5